Михайлів Оксана Василівна - вчитель математики, спеціаліст вищої категорії

"Таємниче число Пі"

У 6-А класі проведено захід "Таємниче число Пі". Діти підготували цікаві повідомлення, свої малюнки, переглядали відео, виконували практичні завдання.

16:54 15.03.2024

ЗАПОБІГТИ ВРЯТУВАТИ ДОПОМОГТИ

У Всесвітній день цивільної оборони, 1 березня, ми відзначаємо   героїчну та сповнену суспільної значущості місію працівників Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Учні 7 класу Волицького ЗЗСО І-ІІІ ст.завітали на екскурсію до місцевої пожежної частини МПК с. Гійче. Дякуємо вам за вашу працю!

16:54 01.03.2024

В ЄДНОСТІ - НАША СИЛА!!!

16 лютого Україна відзначає День єднання. Свято засноване 16 лютого 2022 року на тлі попереджень про можливу війну. Це молоде свято згуртувало сьогодні  школярів нашої школи. Учні 7 класу цікаво та пізнавально  провели годину спілкування  "В єдності наша сила!"

14:22 16.02.2024