ПЕРЕЛІК ЗАВДАНЬ КЕРІВНИКА ГУРТКА

Дата: 16.01.2024 12:06

1. Забезпечення атмосфери безпеки в дитячому колективі, комфортних умов      для навчання та виховання дітей, сприятливого морально-психологічного   клімату в гуртку (творчому об’єднанні).

2. Організація різноманітної творчої та суспільно значущої діяльності    вихованців у гуртку, створення умов для успішного самоствердження     кожного вихованця в суспільно корисній діяльності.

3. Збереження контингенту вихованців упродовж терміну навчання.

4. Стимулювання та підтримка творчого розвитку обдарованих дітей.

5. Здійснення індивідуальної педагогічної підтримки вихованців.

6. Організація педагогічного супроводу учня в навчанні за індивідуальною     освітньою траєкторією.

7. Забезпечення педагогічно обґрунтованого вибору форм, засобів і методів    навчання та виховання учнів.

8. Організація допрофільної підготовки учнів, сприяння формуванню в них   стійких професійних інтересів.

9. Організація участі вихованців у фестивалях, творчих конкурсах,

проектній, науково-дослідницькій діяльності.

10. Підтримка дітей, які мають відхилення в поведінці.

11. Організація роботи з батьками, залучення батьків до надання допомоги в  розвитку учнів.

12. Створення дружнього до дитини виховного середовища (згуртування     колективу, включення вихованців у різні види соціальної практики, розвиток  учнівського самоврядування).

13. Налагодження зв’язків та залучення ресурсів партнерських організацій.

14. Створення позитивного іміджу гуртка (творчого об’єдн