Кольоровий тиждень

Дата: 02.04.2024 13:08

Різнобарвними пазлами складаються дні тижня нашого 4-А класу, що проходить під яскравою назвою «Кольоровий тиждень».

Кожен день тижня має свій колір і тематику. Головне правило - мати елемент одягу саме такого кольору, який носить той чи інший день.

«Червоний Понеділок» – день добра, любові, дружби, щирості, вдячності. Будьмо вдячні за те, що маємо зараз.

День проходив під девізом « В маленькому серці любов палає, для зла і зневаги місця немає».

Сьогодні діти виготовили сердечка, а також подарували усім тепло своїх сердець.

На вулиці сьогодні цілий день дощить і похмуро, але у 4-А класі

сьогоднішній день виявився дуже сонячним і яскравим😊, адже він був жовтим. 💛Жовтий колір – це колір сонця, радості і оптимізму. Око радіє, серце переповнюється захватом, душа співає, відчуваючи теплий подих.

👩👧👦Протягом дня діти залюбки гралися, навчалися, готувалися до діагностувальної роботи з української мови, говорили про День Гідності і Свободи, надували повітряні кульки, пригощалися жовтими фруктами, фотографувалися, визначали найяскравіший образ. День минув весело✅.

Середа, зафарбувалася у синій колір. У блакитні, сині, ультрамаринові шати вдяглися сьогодні діти. Синього так багато на нашій планеті і він має дуже важливе значення для нас. Це колір повітря та легкої води — струмків та річок. Це колір вічності, таємниці та глибокого спокою. Синій вважається кольором інтуїції. Він стимулює мислення. А як красиво він виглядає! Захопленню та гарному настрою не було меж.

Вирізували голубів Миру(так як синій колір- є кольором миру).

Четвер, зафарбувався у зелений колір.  Зелений колір - скромний, спокійний, вологий, мʼякий. Це - колір надії. Живіть кольорово, натхненно, щодня пізнавайте нове! Посміхайтесь своєму барвистому життю і воно відповість взаємністю.

👩👧👦Протягом дня діти залюбки навчалися, відгадували загадки, грали у гру «Впізнай предмет», малювали, вирізали, колядували, робили аплікацію із сухоцвітів, надували повітряні кульки, пригощалися гостинцями,фотографувалися, День минув весело✅.

💜Пʼятниця- завершальний день кольорового тижня.

Фіолетовий колір символізує дружбу, впевненість.

Що є краще за щиру, відверту, правдиву дружбу, вірного та надійного товариша.

Протягом тижня ми переконалися, як кольори зцілюють нас, змінюють наш настрій і внутрішній стан, заспокоюють і змушують діяти, розпалюють творчу думку, допомагають зосередитися.

Вчитися, дійсно, цікаво і весело!

Результатом «Кольорового тижня» стали гарний настрій, дружні діти, нові знання.

Щиро дякую Вам, дорогі батьки за допомогу і активну участь у проведенні кольорового тижня. І не тільки кольорового, а ще і солодкого тижня.

🍋🍊🍏🍎🍇🍫🍭🥧🍪🥐🥮

Життя неповторне, тому потрібно цінувати кожен день.

І хай у кожного воно буде веселкове💛💙💚💜барвисте, світле, чисте і обовʼязково МИРНЕ!

💙💛